Megoldott

Elhagyott autó

Anonim Járókelő

Tisztelt Járókelő.hu!

Szeretnék egy elhagyott autót bejelenteni. Legalább 6 hónapja már, hogy leengedett kerékkel áll a fotón látható piros autó a megjelölt helyen.

Üdvözlettel,
Tóth Valter

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kiss János altábornagy u. 27

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az autó eltűnt. Köszönöm
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Acélcső utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Katona József utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére