Megoldott

A nyugati pályaudvar pénztár és az amelletti helységben nincs világítás

Nagyon sötét van, ez nem ad biztonság érzetet a nyugati pályaudvar jegypénztárában és az onnan a körútra vezető csarnokban

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Teréz krt. 55

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tisztelt Megkereső!

    Tájékoztatjuk, hogy Budapest-Nyugati pályaudvar folyosó világítása 2018.11.20-án ellenőrzésre került. Az ellenőrzés idején a világítás üzemszerűen működött, azonnali intézkedést
    ...
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük a tárgyi bejelentést, amelyet továbbítottunk az érintett szervezeti egység részére.

    Bízunk abban, hogy az illetékes munkatársaink, mielőbb pótolják a hiányosságokat.

    Az
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Horváth Gazsi bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiegett a lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Hősök tere (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megint kiégett a nagy részük

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Nyugati pályaudvar (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére