Megoldatlan

Fénysorompó beállítás

A Fogaskerekű vasút (60-as villamos) Eötvös útnál található kereszteződés legutolsó felújítása után a fénysorompó lámpákat úgy helyezték vissza, hogy azok lentről, a Diana utca felől érkezve nehezen láthatóak. Korábban a bal oldali fénysorompó a Diana utca felől érkezők felé nézett, a jobb oldali pedig a Karthauzi utca és a Mártonhegyi út felé. Szuper lenne, ha lehetne kicsit fordítani rajta.
Köszönöm szépen,
Tibor

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Eötvös út 1

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az illetékesnek nem áll módjában elvégezni a kért módosítást.
  • Krizsanóczi Tibor hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Járókelő,

    Sajnos nem oldódott meg a probléma, a jelzőlámpák jelzéseit továbbra is nehéz észlelni a főútról.

    Köszönettel,
    Krizsanóczi Tibor
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0036630/2018
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00037595

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet eljuttattunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A társaság
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    T. Járókelő.hu!

    Szóban forgó kereszteződés forgalomirányító lámpáinak üzemeltetője a BKV Zrt.

    Üdv,

    Budapest Közút Zrt.

    Központi cím: 1115 Budapest Bánk bán u. 8-12.
    budapestkozut@budapestkozut.hu
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Krizsanóczi Tibor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rongált, széteső tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Flórián tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére