Megoldatlan

Választási plakátok

Anonim Járókelő

Lassan az adventi fények kerülnek ki az oszlopokra, de mi még mindig a fideszes választási plakátokat nézzük. Nagyra értékelnénk, ha a 7. Kerület polgármestere az őt és kolléganőjét ábrázoló plakátjait végre leszedné!
Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, VII. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ami elérhető magasságban volt, azt leverték ismeretlenek, ami 3-4 m magasan van, az még mindig az utcát díszíti.
  • Nagy Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Azóta lekerültek plakátok?
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kopott padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Huszár utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Ott hagyott elemek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Városligeti Fasor (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhullott állat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pintér Brigitta
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Szövetség utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére