Megoldatlan

Fakivágás utáni tereprendezés

Kérem, hogy a Római sétány melletti parkban a kivágott fák maradványait, a tuskót és a forgácsot távolítsák el, a terepet pedig rendezzék, a fák helyben történő pótlásával. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Torma Károly u. 21

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Mura-Mészáros Péter visszajelzésére vár.

  • Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A tárgyi számú, elektronikusan megküldött bejelentésben foglaltakkal kapcsolatban tájékoztatom, hogy kollegám rögzítette az abban megfogalmazott kérést és értesítette a p
    ...
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    1033 Budapest, Mozaik utca 7. szám
    Telefon: 453-26-18, Fax:453-26-19

    Tisztelt „ Járókelő.hu!”

    Tájékoztatom, hogy bejelentését az illetékes os
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járhatatlan a járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem lehet elférni a fa alatt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Kelta utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Locsolórendszer a járdát locsolja

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Madzsar József utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére