Megoldott

6 lámpa nem ég a Szentendrei úton

Nem túl jól sikerült a Szentendrei úton a LED-es lámpacsere, máris legalább 6 nem ég az aquincumi HÉV megállótól északi irányban.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szentendrei út 143

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szuper! Köszönjük a visszajelzést!
  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Kész van :)
  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Érdekes azóta is sötét van :) Jó lassú a javítás.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba javításra kiadva 2018.10.11.-én.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejele
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Éljen a NER !
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sötét a Lidl parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közvilágítási hiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Sok lámpa nem világít

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére