Megoldatlan

Korlátpótlás

Anonim Járókelő

Kérem, hogy a park sarkánál is pótolják a korlátokat.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Római tér 1

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Járókelő Cila hozzászólt a bejelentéshez.

    (Nézzenek oda, nem graffitis a postaláda!! :DDD)
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    1033 Budapest, Mozaik utca 7. szám
    Telefon: 453-26-18, Fax:453-26-19

    Tisztelt „ Járókelő.hu!”

    Tájékoztatom, hogy a „ Korlát pótlás ” bejelentésé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kivágott fa pótlása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Hévízi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elakadt autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tornyos Edit
    Apát utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére