Megoldatlan

Elmozdított behajtásgátlók

Kérem intézkedjenek, hogy a parkfenntartó munkatársai a munka végeztével minden alkalommal helyezzék vissza a behajtásgátló elemeket az eredeti helyükre. Én már nagyon unom, hogy minden alkalommal nekem kell helyrerakni.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Ányos u. 15

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Mura-Mészáros Péter visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    1033 Budapest, Mozaik utca 7. szám
    Telefon: 453-26-18, Fax:453-26-19

    Tisztelt „ Járókelő.hu!”

    Tájékoztatom, hogy az „ Elmozdított behajtásgátló
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Ömlik mindenfele az öntözővíz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. G.
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Ágoston utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Több kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Füst Milán utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére