Megoldott

Elhagyott Opel Astra

Anonim Járókelő

Több mint 8 hónapja vesztegel már ez az Astra a Szilágyi Erzsébet fasoron a Hotel Belvedere Budapest utáni első ingyenes parkolóhelyen.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Hozzászólások

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a visszajelzést.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elszàllítottàk.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Járókelő gus hozzászólt a bejelentéshez.

    Ja, ok. Nem 20, hanem 200 m-t akartam írni.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra is ott van,az valószínűleg egy másik.
  • Járókelő gus hozzászólt a bejelentéshez.

    rendeződött a dolog? csak mert egy ugyanilyen lehetetlen színű astra parkol most 20 méterrel odébb az OMV kúton. lehet, hogy valamelyik kutas csókáé.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ne lássak többet szar Astrát...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    az autóvadász.eu-ra rakjátok fel rendszámmal és pontos címmel (utca, házszám).
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Vagy meghalt,vagy sitten van.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megnéztétek már rendszám alapján hogy nem áll-e körözés alatt?
    Lehet ellopta valaki aztán ott "pihenteti"....
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nekem kell !!!
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Üzemképtelen gépjárművek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Pasaréti út (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Gyanús gépkocsi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Battai út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére