Megoldott

Beszakadt aszfalt az Andrássy úti szervíz úton

Az Andrássy úti szervíz út és a Munkácsi Mihály utca kereszteződésében beszakadt az aszfalt egy fél méteres részén, elég baleset veszélyesen néz ki.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Andrássy út 114

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Járókelő Márton hozzászólt a bejelentéshez.

    Táblák nélkül:
  • Járókelő Márton hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a gyors helyreállítást!
  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Márton hozzászólt a bejelentéshez.

    Update 2:
  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Járókelő Márton hozzászólt a bejelentéshez.

    Update:
  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Képet nem csináltam, de ma reggel már ki volt táblázva.
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Márton bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére