Megoldott

Útra néző, üzenen kívüli láda

Kérem, hogy a Timur utca és a Szlovák út kereszteződésénél található útra néző, üzemen kívüli postaládát bontsák el vagy fessék le és helyezzék közelebb a járdához (és persze akkor már ürítsék is)!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Szlovák út 111

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • E. M. hozzászólt a bejelentéshez.

    Kivágták, köszönöm!
  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Posta Zrt.

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére