Megoldatlan

Rendszám nélküli, defektes autó több mint 3 hete az utcában..!!

Az utcában így is nagyon kevés parkolóhely van és ez a 3 hete összetört, defektes, rendszám nélküli autó elfoglalja a helyet az ott lakóktól.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Farkas Lilla bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Batthyány tér alsó rakpart 4 rendszámnélküli

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Budai Alsó rakpart, P+R Parkoló (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétlopott kerékpárroncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    0517-Városháza Park (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Vámház körút (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére