Megoldatlan

Ferde oszlop

Kérem, hogy a CBA és posta közötti parkolóban található ferde oszlopot állítsák újra egyenesbe!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Állás u. 45

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • E. M. hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos nem történt előrelépés
  • E. M. visszajelzésére vár.

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés megküldve a CBA-nak az ertekesites@cba.hu email címre.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVI. kerület"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Erdősi Mátyás!

    Az Ön által bejelentett oszlop magánterületen van az Önkormányzatnak intézkedési joga nincs. Kérem forduljon a tulajdonoshoz. Kerületfejlesztési és Üzemeltetési Iroda.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "XVI. kerület"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hi
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Világítás hiánya EuroVelo 6

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Hajóállomás utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kiégett lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Heltai Jenő tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére