Megoldatlan

Padok a parkban...

FRISSÍTÉS 2019.08.09.:
Nincs szemetes és rossz hír az is, hogy a padok nagyon gyorsan mennek tönkre... Igen felszínes volt a felületvédelem!
------------------------------

Több, mint egy év után sikerült pár padot kihelyezni oda, ahová tényleg nagyon hiányoztak.
Egy a baj csak: a szeméttartókról elfeledkeztek és ezáltal a zpadok környéke óhatatlanul szemétgyűjtő hellyé változott.
Nem lenne nagy munka pótolni a hiányzó szemeteseket....

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Újlak u. 88

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A bejelentéstől számított 1 év alatt nem oldódott meg a probléma.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Több, mint egy év után sikerült pár padot kihelyezni oda, ahová tényleg nagyon hiányoztak. Egy a baj csak: a szeméttartókról elfeledkeztek és ezáltal a zpadok környéke óhatatlanul szemétgyűjtő hellyé változott. Nem lenne nagy munka pótolni a hiányzó szemeteseket...."-ról "FRISSÍTÉS 2019.08.09.: Nincs szemetes és rossz hír ...

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs szemetes és rossz hír az is, hogy a padok nagyon gyorsan mennek tönkre... Igen felszínes volt a felületvédelem!
  • H. Annamária hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Régi Lakó!
    Érdeklődünk, hogy az illetékes válasza óta eltelt időben megoldódott-e a jelzett probléma?
    Köszönjük segítséged és visszajelzésed!
  • Régi Lakó visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük, hogy jelezte a problémát.
    A szemetesek kihelyezéséig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:
    Sajtó és kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemeteskosár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Ritkán ürített szemetesek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ruby Tamás
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Bakancsos utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kábel hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vass Zsolt
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére