Megoldott

Betontörmelék a járda mellett

A H5-ös HÉV Szépvölgyi úti megállójában, a Duna felőli oldalon a járda mellett található néhány otthagyott betontörmelék.

Kérem az illetékeseket intézkedjenek az ügyben.

Köszönöm!

Üdv, Fülöp Balázs

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Szépvölgyi út 2a

Hozzászólások

  • Fülöp Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fülöp Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    A törmeléket elszállították. Megoldott. :)
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Közrend"-ról "Szemét"-ra.

  • Fülöp Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Fülöp Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "MÁV-HÉV Zrt."-ról "III. kerület"-ra.

  • Fülöp Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV-HÉV Zrt.

  • Fülöp Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Tűzveszélyes falevelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Záhony utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Eltűnt kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Lángliliom utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére