Megoldott

Zöldhulladék

A III. kerületi Árpád Fejedelem úton a Nagyszombat utca, Dereglye utca közötti szakaszon lévő parkoló sarkán egy idő óta gyűlik a zöldhulladék, de még nem került elszállításra.

Ahogy a képeken is látszik, nincs összekötözve, de valószínűleg már senki nem is fogja összekötözni, így kérem az FKF Zrt.-t, hogy ezzel az indokkal ne utasítsa el a bejelentést. Továbbmenve, kérem tájékoztassák a környező lakosságot plakátokkal, illetve egyéb informatív módon annak érdekében, hogy egyértelmű legyen, hogy a zöldhulladékot összekötözve, ill. az erre alkalmas zsákban lehet kihelyezni a közterületre, hogy az időben elszállításra kerüljön.

Intézkedésüket előre is köszönöm.

Üdv, Fülöp Balázs

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Árpád Fejedelem útja 67

Hozzászólások

  • Kovács Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A tárgyi számú, elektronikusan megküldött bejelentésben foglaltakkal kapcsolatban tájékoztatom, hogy a szóban forgó helyszínről a zöldhulladék elszállításra került.

    Tisz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ról "III. kerület"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy kerti zöldhulladékot kizárólag FKF logós, "Kerti
    zöldhulladék" feliratú zsákokban lehet kihelyezni, illetve az ága
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fülöp Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Fülöp Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére