Megoldott

Karcolások, firkák

Kérem, hogy a belváros irányú Fischer István utca nevű buszmegálló fedett utasvárója összekarcolt és összefirkált üveg kazettáit cseréljék!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Fogarasi út 154

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt címzett.

    Munkatársaink kijavították az önök által jelzett hibát.

    Üdv.

    Peter SZABO
    Karbantartó | Maintainer
    JCDecaux - Műszak | Technical
    6 Kén street - 1097 Budapest - Hungary
    Mobile : 36
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Magyar Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Küldjük el még egyszer, köszi.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kopott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Egressy tér (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó esőbeálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Madzsar József utca / Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére