Megoldatlan

Roncsautók a járdán

Tisztelt Járókelő.hu!

Bp. IV. kerületben (Újpesten), a Károlyi István u. 19-25 előtt az autókkal félig a járdára hajtva kell parkolni.

Ezen a helyen foglalja a hasznos közterületet már leglább fél éve két db. leromlott állapotú, üzemképtelen, és részben rendszám nélküli személygépkocsi.

1) ***-*** frsz-ú Ford Focus, szürkés-türkizkékes színű. Kerekei laposak, első rendszáma hiányzik.

2) ***-*** frsz-ú Suzuki Swift, sötétpiros, ill. motorház-fedele fekete. Eleje törött, első rendszáma hiányzik.

Ez a két autó
- foglalja a helyet a többi parkolni vágyó autós elől,
- rontja az utcaképet, és szennyezi a környezetet,
- a hiányzó rendszámtáblák révén biztonsági, közbiztonsági kockázatot is felvet.
- gyanús, hogy egymástól pár méterre állnak, kb. ugyanannyi ideje.

Tisztelettel: Chikány Gergely

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A Suzuki már nincsen, de a Ford még ott van.
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Azóta is ott parkolnak a gépjárművek?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A Fővárosi Önkormányzat Rendészeti Igazgatósága foglalkozik roncsautók elszállításával. Területileg illetékes Közterület-Felügyelet az Újpesti Közterület-felügyelet 1042 Budapest Király utca 9.
    Tel.:...
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Pozsonyi utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott Matiz

    Beküldés ideje:
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Anonymus utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére