Megoldott

Rossz lámpa - Mátyás Király út

Nem működik a képen pirossal bekarikázott lámpa a Mátyás Király úton. Kérem, javítsák meg. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Mátyás király út 108
Rossz lámpa - Mátyás Király út bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott. Köszönöm!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása 2018.09.20.-án megtörtént.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibab
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Az illetékes

  • Németh Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Nem világítanak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Zipernovszky Károly utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Megint elromlottak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Batthyány utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére