Megoldott

Rossz állapotú padok

Ismételt kérés, mivel nem sikerült október végéig rendbe tenni!

Kérem hogy a Kaszásdűlő nevű hévállomás Batthyány téri irányú peronján található rossz állapotú padokat hozzák rendbe!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Búza u. 2-4

Hozzászólások

  • Szilágyi Dóra lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0031527/2018
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00035946

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet eljuttattunk a probléma megoldásában illetékes MÁV-HÉV Zrt.-nek. A társa
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Karikás András hozzászólt a bejelentéshez.

    hétvégén ott utaztunk el mellettük , teljesen rendben voltak..
  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV-HÉV Zrt.

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem hogy a Kaszásdűlő nevű hévállomás Batthyány téri irányú peronján található rossz állapotú padokat hozzák rendbe!"-ról "Ismételt kérés, mivel nem sikerült október végéig rendbe tenni! Kérem hogy a Kaszásdűlő nevű hévállomás Batthyány téri irányú peronján található rossz állapotú padokat hozzák rendbe!"-ra.

  • E. M. hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem sikerült október végéig rendbe tenni! :(
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • E. M. hozzászólt a bejelentéshez.

    A kukával kapcsolatban is ment egy bejelentés! :)
  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0031527/2018
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00035946

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes MÁV-HÉV Zrt.-nek. A tár...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Karikás András hozzászólt a bejelentéshez.

    És az, hogy hiányzik a kuka, senkit nem zavar? :(
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV-HÉV Zrt.

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem működő kijelzők

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Szentlélek tér H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Kiégett ledek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére