Megoldott

Elhanyagolt postaláda

Kérem, hogy a Monostori út és a Nánási út kereszteződésében található elhanyagolt postaládát hozzák rendbe!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Nánási út 28

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • E. M. hozzászólt a bejelentéshez.

    Kivágták, köszönöm!
  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Posta

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Víznyelő tisztítás - III. Táborhegyi út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Táborhegyi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szivárgó tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Iglice utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére