Megoldatlan

Elavult utasváró

Kérem, hogy vizsgálják meg hogy van-e lehetőség egy új, korszerű utasváró telepítésére mivel a mostani nagyon rozsdás! Ha erre nincs jelenleg lehetőség kérem legalább egy padot helyezzenek ki hiszen lenne rá hely! Helyszín: Muzsika utca nevű buszmegálló

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Monoki u. 67

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Ügyfélszolgálat"-ról "JCDecaux"-ra.

  • Szécsi András hozzászólt a bejelentéshez.

    Asszem az is pont így néz ki.
    Meg a Rákosi út és a János utca kereszteződésénél is van még 2 ilyen típusú utasváró. Mondjuk azok egy kicsit jobb állapotban vannak...
  • E. M. hozzászólt a bejelentéshez.

    Ennél már csak a 31-es Szabadságtelpi várója rosszabb…
  • Szécsi András hozzászólt a bejelentéshez.

    Hú ez tényleg elég csúnya. Remélem cserélik/felújítják
  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0031133/2018
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00035909

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyre szakterületünk azt válaszolta, hogy a bejelentést továbbították a megold...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó esőbeálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Madzsar József utca / Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kitört üveg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Boráros tér H (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére