Megoldott

Metszés

FRISSÍTÉS 2018.11.04.:

A letört ág már nincs ott, de a fát nem metszették meg!

-------------------

Kérem, hogy a Tóth Ilonka tér, Állás utcai szélén található fa teljesen kiszáradt részét vágják le, és ha már arra járnak, kérem szállítsák el a már letört ágat!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Állás u. 31

Hozzászólások

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "Fejlemény: Erdősi Mátyás hozzászólt a bejelentéshez. 2018. november 04. 15:33 A letört ág már nincs ott, de a fát nem metszették meg! ___________________________________________________________________________ Kérem, hogy a Tóth Ilonka tér, Állás utcai szélén található fa teljesen kiszáradt részét vágják le, és ha már arra járnak, kérem szállítsák el a már letört ágat!"-ról "FRISSÍTÉS 2018.11.04.: A letört ág már nincs ott, de a fát nem metszették meg! ------------------- Kérem, hogy a Tóth Ilonka tér, Állás utcai szélén található fa teljesen kiszáradt részét vágják le, és ha már arra járnak, kérem szállítsák el a már letört ágat!"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    A metszés már megtörtént
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    Már megrendeltük a gallyazást a fasorfenntartótól. A teljesítésig kérjük szíves türelmét.
    KVI
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem, hogy a Tóth Ilonka tér, Állás utcai szélén található fa teljesen kiszáradt részét vágják le, és ha már arra járnak, kérem szállítsák el a már letört ágat!"-ról "Fejlemény: Erdősi Mátyás hozzászólt a bejelentéshez. 2018. november 04. 15:33 A letört ág már nincs ott, de a fát nem metszették meg! ___________________________________________________________________________ Kérem, hogy a Tóth Ilonka tér, Állás utcai szélén található fa teljesen kiszáradt részét vágják le, és ha már arra járnak, kérem szállítsák el a már letört ágat!"-ra.

  • E. M. hozzászólt a bejelentéshez.

    A letört ág már nincs ott, de a fát nem metszették meg!
  • E. M. visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a bejelentést. Továbbítjuk a fasor fenntartónak.
    Környezetvédelmi Iroda
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére