Megoldott

Gyűlölködő felirat

Kérem a T. Illetékest, hogy a felirat eltávolítására intézkedni szíveskedjen.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Lengyel stny.

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük szépen a fényképes visszajelzést :) Mosolygós szép napot!
  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Tiszta.
  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Valaki átfirkálta a szöveget. Ez a BDK-é inkább szerintem.
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Graffiti"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére