Megoldatlan

Intézkedés hiánya

2017. július 17.-i bejelentés...

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Sima u. 19

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Bizony, bizony...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Szabó - Jørgensen Melinda hozzászólt a bejelentéshez.

    A mai napig így néz ki ez a tábla.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Graffitis tábla

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Közút
    Petőfi utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: JCDecaux
    Rómaifürdő H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére