Megoldatlan

Fogarasi út rossz állapota

FRISSÍTÉS: 2019.08.08.
"Tisztelt Budapesti Közlekedési Központ! Érdeklődni szeretnék, hogy a közbeszerzési eljárás elindult-e és ennek eredményeként mikorra várható az útjavítás? Válaszukat előre is köszönöm! "
-----
A XIV. kerület Fogarasi út elejétől a végéig rossz állapotban van. Tele van kereszt- és hosszbordákkal, süppedésekkel, buckákkal. Motorkerékpárral balesetveszélyes!
Érdeklődnék, mikorra van tervezve az út felújítása.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Fogarasi út 182

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0027477/2019
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00035802

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyre szakterületünk azt válaszolta, hogy a közbeszerzési eljárás eredménytele
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés leírását "A XIV. kerület Fogarasi út elejétől a végéig rossz állapotban van. Tele van kereszt- és hosszbordákkal, süppedésekkel, buckákkal. Motorkerékpárral balesetveszélyes! Érdeklődnék, mikorra van tervezve az út felújítása."-ról "FRISSÍTÉS: 2019.08.08. "Tisztelt Budapesti Közlekedési Központ! Érdeklődni szeretnék, hog...

  • H. Annamária hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Budapesti Közlekedési Központ! Érdeklődni szeretnék, hogy a közbeszerzési eljárás elindult-e és ennek eredményeként mikorra várható az útjavítás? Válaszukat előre is köszönöm!
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0032271/2018
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00035802

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban a probléma megoldását koordináló szakterületünk azt válasz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    A Fogarasi út engedélyezési és kivitelezési tervének elkészítésére várhatóan még idén kiírják a közbeszerzést. Ha ez megvalósul, akkor legjobb esetben ez 2019 őszére elkészülhet.
    Jelzem, hogy a meről...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@bkk-kozut.hu [mailto:helpdesk@bkk-kozut.hu]
    Sent: Wednesday, September 19, 2018 3:53 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés
    Sub
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyús hangos út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Erzsébet királyné útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kátyús buszállomás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Örs vezér tere M+H (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére