Megoldatlan

Rossz állapotú utasváró

Kérem, hogy a Szabadságtelep H nevű buszmegálló fedett utasvárója teljesen szétkarcolt és összefirált üvegeit cseréljék! (Ha van rá keret szívesen látnánk itt egy teljesen új utasvárót, hiszen pont egy általános iskolával szemben van és a gyerekek naponta használják!)

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Bekecs u. 65

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Munkatársaink a rossz állapotú várót elbontották.
    Megvizsgáljuk és mérlegelni fogjuk, hogy a helyszíni adottságok, engedélyek és egyéb feltételek alapján látunk-e lehetőséget új uta
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Fülöp Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Mátyás,

    aktuális még a probléma vagy történt valami előrelépés?

    Köszönjük válaszod!
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Ügyfélszolgálat"-ról "JCDecaux"-ra.

  • E. M. hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem a JCDecaux üzemelteti! Küldjük el nekik is! Köszönöm! :)
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Le Marietta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Ügyfélszolgálat"-ra.

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó esőbeálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Madzsar József utca / Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kitört üveg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Boráros tér H (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére