Megoldott

Kitört forgalmi tábla

A Kőrösy József u. és Otóber huszanharmadika u. kereszteződésében tőböl kitört egy 30-as zónát jelző forgalmi tábla. A tábla legutóbb a Kőrösy u. 10-12. szám között lévő területen hevert. Kérem visszaállítását.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kőrösy József u. 13

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    Javították, köszönöm!
  • Járókelő Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    ...vagy egy bejelentést. ;)
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az a bringa támasz is megér egy misét.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Open Eye bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kondorosi út elsőbbségadás tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kondorosi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tábla elfordulva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Dombóvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpaizzó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál Ádám
    Illetékes: Budapest Közút
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére