Megoldott

jelzőlámpára lógó lomb

A Határ út - Távíró köz kereszteződésében a gyalogos jelzőlámbára lógnak a fák lomjai

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Távíró köz

Hozzászólások

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére Iktatószám: 284/159/2018

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00035409 számú bejelentésre az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A Budapest, IX. kerület Határ út - Távíró
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • András Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A lombokat visszanyírták, köszönjük!
  • Fülöp Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Fülöp Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-mail: utuzemeltetes@budapestkozut.hu
    Budapest Közút Zártkörüen Müködő Részvénytársaság
    1115. Budapest, Bánk bán u. 8-12.

    _________________
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • András Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sín jelölése az útburkolaton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Könyves Kálmán körút (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem megfelelő jelzőtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Haller János kapu (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Leesni készülő tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Közvágóhíd H (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére