Megoldott

Graffitis váró

Kérem, hogy az egyébként nagyon szépen karban tartott Aquincum nevű HÉV állomás Szentendre irányú peronján található fedett utasváró összegraffitizett üvegét takarítsák le!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szentendrei út 150

Hozzászólások

  • Le Marietta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • E. M. hozzászólt a bejelentéshez.

    A képen nem nagyon látszik, de letörölték! :D
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    De jó, hogy frissítettél, én is megláttam az azóta odakerült ződet...
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV-HÉV Zrt.

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffiti

    Beküldés ideje:
    Illetékes: MÁV-HÉV Zrt.
    Filatorigát (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffiti

    Beküldés ideje:
    Illetékes: MÁV-HÉV Zrt.
    Rómaifürdő (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV-HÉV Zrt.
    Békásmegyer (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére