Megoldott

Kidobott kanapé, szétszórt limlom a 9. kerületben

A Mester u. 34. sz. ház előtt kidobott limlom, a Mester u. - Márton utca sarkán régóta ott levő kanapé.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Mester u. 51

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez elképesztő, hogy ilyen van...
    De milyen jó, hogy van járókelő... :)
  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Somogyi Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Eltűnt a kanapé és a limlom. Nem tudom, a Járókelő jelenése alapján, vagy más is jelentette a Közterület Fenntartónak, vagy egyszerűen feltűnt az illetékeseknek. A lényeg, hogy ez az ügy megoldódott....
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Mester utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz helyre kihelyezett kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére