Megoldott

Leszakadt faágak blokkolják az utat

A viharban leszakadt faágak blokkolják az utat Kossuth Lajos üdülőpart térképen megjelölt pontján. Ugyanitt a villamosvezetéken is fennakadt egy nagyobb faág, ami bármikor leeshet.
Kérni szeretném az intézkedésüket.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Kossuth Lajos üdülőpart 136

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Németh Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott. Köszönöm!
  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Németh Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Törött padok és graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Hajógyári sziget (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Fa pótlása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fülöp Balázs
    Árpád Fejedelem útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fülöp Balázs
    Árpád Fejedelem útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére