Megoldott

Szétesett

Kérem, hogy a szétesett betonozást javítsák.
(Három ilyen fedél van itt, a másik szélsőre Csatornázási Művek van írva, de attól még ez lehet másé is.)

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Harmat u. 164
Szétesett bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Meg is javították.
    Köszönjük az intézkedést.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Csótányok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Koncz Tamás
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Örs vezér tere M+H (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére