Megoldott

Szétrohadt padok

A Molnár Ferenc téren több pad elkorhadt.
Legyenek kedvesek jelenteni az illetékeseknek, mert nagyon sokan szeretnek ott üldögélni és most nem tudnak.
Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Molnár Ferenc tér 4

Hozzászólások

  • Nagy Éva hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon szépen köszönjük az ottlakók nevében, nagyon szép lett a park ettől a változtatástól!
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük bejelentését. A Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Városüzemeltetési Igazgatóság munkatársai megkezdték a padok cseréjét. Eddig 16 db pad kihelyezése történt.
    Tisztelettel...
  • Nagy Éva hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen az intézést! :) Ez jó hír!
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük bejelentését. A Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Városüzemeltetési Igazgatóság munkatársai megkezdték a jelzett padok javításához szükséges anyagok beszerzését. A padok...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Nagy Éva bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére