Megoldott

Lógó vezetékek

A Szent Gellért rakpart dél felé vezető oldalán, szinte minden közvilágítás oszlopnál lógnak, vagy rossz állapotban vannak a felfelé menő vezetékek. Több szempontból is veszélyes, beleakadhatnak emberek, illetve szigeteletlenné válhatnak rövid időn belül.

Kérem az illetékeseket, oldják meg a problémát.

Köszönöm!

Üdvözlettel: Fülöp Balázs

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szent Gellért rkp. 1
Lógó vezetékek bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása megtörtént.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre társaságunk rés...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő András hozzászólt a bejelentéshez.

    +3612383838
    Ez a szám a BDK hibajelentő appból van, ha az életveszély gombra nyomsz. Próbáld meg itt bejelenteni, valóban jelenthet komoly veszélyt.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Az illetékes

  • Fülöp Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére