Megoldott

Kátyú a budafoki Vágóhíd utcai aluljáróban

Anonim Járókelő

A XXII. kerületi Vágóhíd utcai aluljáróban kátyú keletkezett (a Nagytétényi út felőli részen), kikerülni nehéz, mert csak egy szűk sáv van.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, XXII. kerület

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A Vágóhíd utcai aluljáróban lévő kátyúk javítását megrendeltük, a munka elvégzéséig szíves türelmüket kérjük.

    Üdvözlettel,

    Ring Diána
    Budafok-Tétény Budapest XXII. kerület Önkormányzat
    Városfejles...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kikerülhetetlen kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Budapest, Diósárok (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Hatalmas kátyúsodás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Balatoni út / Dózsa György út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Savoyai Jenő tér (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére