Megoldott

Szemét a szemetes mellett

A kép a Galvani-Szerémi út kereszteződésnél készült, a gyalogátkelőnél a bicikliút mellett. Valahogy nem találtak bele a szemetesbe. Kérjük a takarítást!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Galvani u. 5

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott, köszönjük szépen!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Mudry György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Márton Áron tér 53-as buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Márton Áron tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Olajfoltok a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kuka alja hianyzik

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budapest, Szent Gellért tér - Műegyetem M (Sz.híd (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére