Megoldott

Kidőlt korlát & tábla a Villányi úti 61-es villamos megállójában

Hónapok óta nincs helyreállítva két félig kidöntött korlát a 61-es villamos Villányi úti végállomásán, és ugyancsak hónapok óta ott hever egy kidöntött közlekedési tábla.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Zoltai László hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük!
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönettel megkaptuk a mellékletben csatolt megkeresést, mellyel kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adjuk.

    A kidőlt jelzőtábla helyreállítására felkértük a BKK Közút Zrt.-t....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Zoltai László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Galambok a zebra fölött

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Újbuda-központ (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Be hajlott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Puskás Ferenc Stadion M (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem működő vészhívók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Vörösmarty utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére