Megoldatlan

Gát a szikkasztó árkok között

Frissítés
Ha az a "gát" valóban elválasztó lenne, akkor tömör volna és nem ugyanolyan átvezetős, mint az oldalfal.
A baj az, hogy ez a módszer amúgy sem működő képes, mert a hordalék sec-pec, na jó... sec-nap alatt eltömedékeli!!!

_________

Pár millióért nem olyan régen újra szoborták a bemutatott szikkasztó árkokat.
A kivitelezésbe valami hiba csúszhatott (megint), mert jól látszik a képen az egyik árok már majdnem kicsordul, míg a másik tök száraz, mert a két árkot elválasztó gát(?!) nem engedi kiegyenlítődni a csapadékot, miután teljesen el van tömedékelve!

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Sarlósfecske u. 1

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldatlan"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett elég információ a bejelentőtől.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Álláspontunk továbbra is az, hogy a bejelentésben szereplő árkok az útpálya víztelenítésére alkalmasak, azokon változtatni nem szükséges.

    Üdvözlettel:
    Sajtó és kommunikáció
    Rákos...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés leírását "Pár millióért nem olyan régen újra szoborták a bemutatott szikkasztó árkokat. A kivitelezésbe valami hiba csúszhatott (megint), mert jól látszik a képen az egyik árok már majdnem kicsordul, míg a másik tök száraz, mert a két árkot elválasztó gát(?!) nem engedi kiegyenlítődni a csapadékot, miután telj...

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Már bocsánat hogyha kérdem? Mit kell ezen megerősíteni?! Ha az a "gát" valóban elválasztó lenne, akkor tömör volna és nem ugyanolyan átvezetős, mint az oldalfal. A baj az, hogy ez a módszer amúgy sem...
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Admin!

    A tárgyi bejelentésben látható két szakszerűen kivitelezett árok szándékosan van egymástól elzárva (nincs közöttük csőáteresz), szikkasztó funkciójukat betöltik....
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Csatornafedél beszakadhat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth Szilvi
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Lőrinci út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Vezetékekbe érő fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Baross utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére