Megoldott

Elfelejtett munkagödör?!

Hosszú ideje nyitva van ez a munkagödör - igaz, gondosan körbekerítve. Láthatóan nincs befejezve a munka, mert a szerelvény vége úgy cca. 1-1,5 m-re a földszint alatt van még

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, 513. u. 12

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Kész van !
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csöpög a csap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Műegyetem rakpart (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó vízelzáró fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Pajkos utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csap csöpögés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Pasaréti út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére