Megoldott

Rossz állapotú fedél

Kérem, hogy a Monoki utca 74. előtt található, rossz állapotban lévű fedlapot betonozzák le vagy cseréljék!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Monoki u. 74

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Fedlapcsere, keretcsere megtörtént 2018. októberében.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    HÚÚÚÚÚÚ!!!! Kemény...
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVI. kerület"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Erdősi Mátyás !

    A Bejelentést továbbítani szíveskedjen a T - Com távközléstechnika Zrt - nek.

    Köszönettel,
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére