Megoldott

Meghajlott

Kérem, hogy a Tóth Ilonka téren található meghajlott (talán el is tört egyszer) kis fát támasszák alá vagy találjanak ki valami okosat!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Állás u. 31

Hozzászólások

  • E. M. hozzászólt a bejelentéshez.

    Na, ezt nem is tudtam, köszönöm! :)
  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez egy Cedrus libani "Glauka Pendula"
    Direkt ilyen, karózást már nem igényel. A törzsét kinevelte.
    Környezetvédelmi Iroda
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére