Megoldott

Ürítetlen szemeteskosár

A fotók a Bartók Béla úton készültek a Kosztolányi Dezső tér közelében az OTP oldalán, forgalmas helyen. A három kicsordult szemetes 50 méteren belül található. Kérjük a szemetesek gyakoribb ürítését!

Probléma helyszíne
Budapest Bartók Béla út 92

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Mudry György hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték a szemetet.
  • anonim olvasovagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    Kevés az FKF-es, mert Magyarország jobban teljesít, mert meg nekünk Magyarország az első.
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Mudry György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét és gallyak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Gyömrői út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tóth Béla
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Stefánia út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes, mocskos megálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Jahn Ferenc Kórház (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére