Megoldott

Pelenkák kidobálása az ablakon

Jó pár napja lettünk figyelmesek ezen balkáni viszonyokra, hogy egyesek az ablakon keresztül válnak meg az amúgy veszélyes hulladéknak minősülő használt pelenkáktól.
A közmunkások naponta takarítják, de már beborítja a járdát a nedvszívó űrmag, és a fán is akad jónéhány példány.
Csak a széljárásnak köszönhető, hogy nem a gyerekek játszóterén landolnak a csomagok.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, VIII. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    A visszajelzés alapján megoldottra teszem, reméljük így is marad.
  • András Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A jelenséget a híradó óta nem tapasztalni, valószínű eljutott az üzenet a dobálókhoz.
    A pelenkás fát kivágták sajnos, nem tudni köze volt-e a pelenkáknak hozzá.
  • András Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    De, direkt csinálják. Minden nap arra járok, és nem egyszer előfordult már vele, hogy majdnem a nyakamba dobták...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Pár éve a Szigony 11-13ban volt "divat" a kaja maradékot kiönteni az ablakon, egyszer volt szerencsém látni hogy egy bácsi fején landolt az előző napi maradék... ott a parkoló néző oldalon évek óta va...
  • András Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az utcaseprők ma összeszedték az utcán és a járdán heverő csomagokat, de a szétszóródott űrmagok és a fán fönnakadt példányok jól mutatják a problémát.
  • András Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Figyelmeztető (figyelemfelhívó?) felirat
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A Práter-Kisfaludy kereszteződés közelében pár napja én is találkoztam egy ilyen esettel. Pont akkor repítette ki valaki, amikor leparkoltam a kocsimmal. Mire kiszálltam már zárva volt minden ablak a...
  • a a hozzászólt a bejelentéshez.

    Hátha tényleg akkor nagyon gáz.

    De nem lehet, hogy valaki erkélyén gyűjti és onnan fújja le a szél? (Persze ezzel nem oldódott meg a probléma, de mégse direkt csinálják és egy kb 300 ft-s szemetes v...
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • András Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kidobált bútor, ajtó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Orczy út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidobott bútor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Dugonics utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Utcára dobált hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Diószegi Sámuel utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére