Megoldatlan

Forgalom (parkolás) elől elzáva - de kinek?

Itt akár autók is parkolhatnának. De miért tiltják nekik?

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Radnóti Miklós u. 2

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • K Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ja, amúgy a zebra is jól le van kopva, azt már nem sikerült lefesteni :-/
  • K Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez nekem jóval többnek tűnik, mint 5m. Jó lenne látni azt a mobilitási tervet, hogy ez ennél a helynél ez konkrétan mit jelent, mert a jelen módosításon sem zöldfelület, sem semmilyen funkció nem láth...
  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Le Marietta Asszony!

    Kerületünk legbelsőbb, legrégibb sűrű beépítésű városrészének parkolási helyzete ismert önkormányzatunk számára. Az elmúlt években többször is felmértük az ott élők igén
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • A Gyalog hozzászólt a bejelentéshez.

    Mikor-kinek
  • anonim olvasovagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    A kép készítésének pillanatában is van egy szabályosan parkoló autó jobbra. :D
    Tényleg ennyire gáz a helyzet, hogy 1 vagy 2 autóhely nincs, vélhetőleg indokkal?
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • K Gergő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    hosszú várakozás a zebránál

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Félig kidöntött "Demszky-karó"

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Visegrádi utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közlekedési lámpát kérünk!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hegedűs Gyula utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére