Megoldatlan

Eggyel kevesebb parkolóhely - a semmiért

A Westend ház mélygarázs-lejárója miatt eleve kevesebb lett a parkolóhely, mert a bal oldalon csak párhuzamos parkolást engednek most már, hogy kényelmesen járkálhassanak ki-be az autók.

A kukák helyén levő parkolóhelyet azonban teljesen értelmetlenül szüntették meg.

Sajnos máshol is látom a kerületben, hogy úgy szüntetnek meg parkolóhelyeket, hogy semmi más jó nem származik belőle.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Kresz Géza u. 37

Hozzászólások

  • K Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

    Mutatom a két oldalt, lehet ezzel kellett volna kezdeni. A bejárat bal oldalán álló autó szabályosan áll. A jobb oldalon álló autó a megállni tilos tábla miatt szabálytalanul áll (elfér gond nélkül)
  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • K Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

    Érdekes módon ugyanezen zsákutca bal oldalán már nem kellett ilyen sok helyet hagyni. De nehogy megmondja nekik valaki, mert akkor még egy parkolóhelyet elvesznek. Dühítő :((((
  • K Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az öböl eddig is itt volt, balesetről emiatt nem tudok. Kamionnal is simán befordulok itt akkor is, ha ott vannak a kukák. A Radnóti Miklós utca végén is indokolatlan és nem 5m a parkolási tiltás. Úgy...
  • Le Marietta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Le Marietta!

    Kerületünk legbelsőbb, legrégibb, sűrű beépítésű, szűk közterületi keresztmetszetű városrészének parkolási helyzete ismert önkormányzatunk számára. Az elmúlt években többször i
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • K Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az ott eddig nem volt kereszteződés, kvázi kocsibeálló volt (nincs neve ennek a kitüremkedésnek). Az ott nem egy utca. Amúgy meg bőven több ez, mint 5 méter, hiszen a merőlegesen álló autó kb megvan 5...
  • A Gyalog hozzászólt a bejelentéshez.

    Mivel a kereszteződéstől 5méteren belül tilos megállni ezért a képen látható hely soha nem is volt szabályos parkolóhely.Rengeteg kereszteződést parkolnak le így annak ellenére,hogy szabálytalan,nehez...
  • anonim olvasovagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    Bele se merek gondolni, mekkora tragédia és világvége és apokalipszis történt, hogy autóval nem lehet ajtó elé megállni és sétálni kell 5 centit.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nyilván :DDD
    Hisz mindenki tudja, hogy rengeteg helyetek van :D
  • K Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

    Máté: Inkább legyen parkoló autó, mint pöfögő autó. Ha az elorozott helyből virágoskert lenne, nem bánnám, de ez így pazarlás. Kaptunk egy beton kukatartót :-/

    ui: remélem csak vicceltél, ha már moso...
  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, amelyet elektronikus úton küldött a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. részére.
    Levelének feldolgozását megkezdtük. Munkatársaink az ügyre irányadó elinté
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    A XIII. kerületben így is túl sok a parkolóhely. :)
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • K Gergő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    hosszú várakozás a zebránál

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Félig kidöntött "Demszky-karó"

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Visegrádi utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közlekedési lámpát kérünk!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hegedűs Gyula utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére