Megoldatlan

benőtte a járdát a növényzet

Kedves Illetékesek!

Az Erdőalja közben/lépcsőn lassan nem lehet elférni a járdán a növényzettől. Kérem majd ennek a megoldását, amit előre is köszönök!
Údvözlettel,
Ferenczi Gergely

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Erdőalja köz 10

Hozzászólások

  • Ferenczi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm, ez azóta is rendben van. Köszönöm! :)
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Ferenczi Gergely visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ferenczi Gergely Úr!

    Bejelentésével kapcsolatban szeretném tájékoztatni, hogy az Óbudai Vagyonkezelő Nonprofit Zrt. Városüzemeltetési Osztálya intézkedni fog a növényzet visszavágása érdekéb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • Ferenczi Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére