Megoldatlan

Zöld csatorna

Íme egy csatorna, amely évek óta zöldet mutat, mert tele van gazzal...
Igazán ideális a csapadék elvezetésére... Igaz semmi izgalom, azon a pár hónapon már nem múlik, amikor magától elszáradnak a növények...

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Összefogás u. 1

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Régi Lakó visszajelzésére vár.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését.
    Hivatalunk intézkedik a rácsos folyóka tisztításáról.
    A tisztítás elvégzéséig kérjük szíves türelmét.

    Üdvözlettel:

    Sajtó és kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére