Megoldatlan

Akut hiánypótlás és felelőtlenség

Van egy járdaszakasz, amely pár lépcsőt tartalmaz. A lépcső egyszerű, járólapokból áll. Először a járdalapokat felszedte valaki, aztán a lapokat félredobták, aztán a lapokat ellopták (igaz közben a lécső felett lévő járdaszakaszt tip-top leaszfaltozták.... (Vajon ki lakik itt?!...)
Több év után nem lehetne visszarakni a hiányzó lapokat?

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Újlak u. 49

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Úgy tűnik.. Itt pl. még a kövek is megvannak, mégsem csinálják meg:
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/32791/lelepett-a-lepcso
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Csak nem találnak 3 (három) járólapot?!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járhatatlan járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    515. utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Eltűnt tipegőkövek nyomában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Ferihegyi út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Járda beszakadt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére