Megoldott

Kitört közlekedési táblák

A Budafoki út Dobóvári úti elágazásánál a járdaszigeten kettő kitört közlekedési tábla teszi balesetveszélyessé az autósok és kerékpárosok közlekedését.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budafoki út 42

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Jó hír, hogy a táblák ismét helyükön vannak. Köszönöm a segítséget.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett piros

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kondorosi út elsőbbségadás tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kondorosi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tábla elfordulva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Dombóvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére